هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

تالار گفتمان دانشجويان

الرئيسيةالرئيسية  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورودورود  

اولين جلسه تعطيلات کي باشه بهتره

+2
راحيل
Aram
6 مشترك
نويسندهپيام
Aram
نيمه کاره
نيمه کاره
Aram

تعداد پستها : 106
Registration date : 2007-06-20

اولين جلسه تعطيلات کي باشه بهتره Empty
پستعنوان: اولين جلسه تعطيلات کي باشه بهتره   اولين جلسه تعطيلات کي باشه بهتره Icon_minitimeالسبت يونيو 30, 2007 1:17 pm

ببینم اولین جلسه ای که توی تابستون برای وب لاگ می خوایم باشه کی باشه بهتره و برای اومدن شما مشکلی نیست

نظروتون رو بدید لطفا :o

راستی کسی خبر داره که جمعه دانشگاه بستس یا نه؟ اینم بگینQuestion

منتظرم ها ...........confused
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
راحيل
از خودمونه
از خودمونه
راحيل

تعداد پستها : 39
Registration date : 2007-06-26

پستعنوان: رد: اولين جلسه تعطيلات کي باشه بهتره   اولين جلسه تعطيلات کي باشه بهتره Icon_minitimeالأحد يوليو 01, 2007 2:40 am

بله جمعه ها تعطیله.مگر اینکه با آقای میرزایی هماهنگ کنید.برای جلسه هم نظری ندارم.
رامتين
پسر خاله
پسر خاله
رامتين

تعداد پستها : 70
Registration date : 2007-06-04

پستعنوان: رد: اولين جلسه تعطيلات کي باشه بهتره   اولين جلسه تعطيلات کي باشه بهتره Icon_minitimeالأحد يوليو 01, 2007 8:38 am

برا من که اصلا خوب نیست چون الان عصرام برا خودم کار تراشیدم کلاسهای icdl

برام گذاشتم اونجا باید برم برا تدریس فقط پنجشنبه و جمعه وقت دارم اگه پنج شنبه باشه بهتره حالا که میگین
جمعه ها تعطیله امیدوارم بتونیم سریعتر به توافق برسم جون اعضای جدید باید توجیه اساسی بشنSad
امیدوارم زوده زود جلسه تشکیل بشه با من یا بی من سعی کنین جلسه رو تشکیل بدینtongue
AminiAsl
مدير بخش موبايل
AminiAsl

تعداد پستها : 90
Registration date : 2007-07-02

پستعنوان: رد: اولين جلسه تعطيلات کي باشه بهتره   اولين جلسه تعطيلات کي باشه بهتره Icon_minitimeالإثنين يوليو 02, 2007 7:33 am

هر وقت شد به منم خبر بدين
شرمنده ها فعلاً با محيط نا آشنام Suspect
راحيل
از خودمونه
از خودمونه
راحيل

پستعنوان: رد: اولين جلسه تعطيلات کي باشه بهتره   اولين جلسه تعطيلات کي باشه بهتره Icon_minitimeالإثنين يوليو 02, 2007 11:32 am

سلام
طبق آخرین خبرها از اونجایی که تا 15ام مهلت ثبت نام ترم تابستونیه (یعنی جمعه)پس میشه نتیجه گرفت که این هفته جمعه دانشگاه تعطیل نیست. :o
رامتين
پسر خاله
پسر خاله
رامتين

پستعنوان: رد: اولين جلسه تعطيلات کي باشه بهتره   اولين جلسه تعطيلات کي باشه بهتره Icon_minitimeالإثنين يوليو 02, 2007 12:07 pm

دیگه واقعا شل کن سفت کن در آوردین ها بابا یه بار بگین خلاص کنین دیگه منو آخرش دق می دین با این کاراتونShocked
چشام بابا قوری شد از دست شما ها حالا میشه یا نهQuestion
باشه اگه جمعه این هفته باشه بهتره
عالي
از خودمونه
از خودمونه
عالي

تعداد پستها : 49
Registration date : 2007-06-21

پستعنوان: رد: اولين جلسه تعطيلات کي باشه بهتره   اولين جلسه تعطيلات کي باشه بهتره Icon_minitimeالثلاثاء يوليو 03, 2007 5:29 pm

اگه اینجوری بخوایم وقت جلسه رو تعیین بکنیم فکر می کنم تا آخر تابستون کار داشته باشیم به نظر من جمعه خوبه دست دست نکنید دیگه
ساعتشم یکی مشخص کنه و قال قضیه رو بکنه lol!
آفتابی که باشی آفتاب هم رفیقت می شود

اين مطلب آخرين بار توسط در الخميس سبتمبر 06, 2007 4:13 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
مولائي پ
مهمان

پستعنوان: رد: اولين جلسه تعطيلات کي باشه بهتره   اولين جلسه تعطيلات کي باشه بهتره Icon_minitimeالأربعاء يوليو 04, 2007 3:35 am

به به همه حوص دردسر جدید کردیم نیست از برکت جلسات قبل سایت شدیم وآقای کاظمی و تا حدود خیلی کم بقیه کلی درد سر کشیدند این دفعه هم یه گل خوشگل دیگه به سرمون قرار بزنیم.
به غیر از جلسه اگه یه موضوعی بحث میکنیم یه راه حل پیدا کردیم یکی جمع بندی کنه تو پستش قرار بده تا بقیه هم ببینن.نه اینکه یه هفته بعد آخرین جلسه دوبرابر دفعه قبل زباله تو حیات ببینم یا چیزای دیگه.
اگه خبری شد لطف کنید به ما هم خبر بدید چون شاید دیگه این ورا پیدام نشه اون وقت از دنیا بی خیر میشم.البته فکر نمی کنم بودن یا نبودن من فرقی داشته باشه چون علما هستن دیگه ما چکاره ایم.
مولائي پ
مهمان

پستعنوان: رد: اولين جلسه تعطيلات کي باشه بهتره   اولين جلسه تعطيلات کي باشه بهتره Icon_minitimeالأربعاء يوليو 04, 2007 3:41 am

نمی دونم چرا کسی منو بیرون نمی کنه خودم خبر دارم.ببخشید مشکل تایپی بود حیاط
عالي
از خودمونه
از خودمونه
عالي

تعداد پستها : 49
Registration date : 2007-06-21

پستعنوان: رد: اولين جلسه تعطيلات کي باشه بهتره   اولين جلسه تعطيلات کي باشه بهتره Icon_minitimeالأربعاء يوليو 04, 2007 4:57 am

وای وای من جمعه نیستم
البته تا سه چهار روز دیگه هم نیستم خیلی دوست داشتم تو جلسه باشم
اگه می تونید همین جور دست دست کنید تا من بر گردم (چه پررو) من خودم بهوتون خبر میدم(پرو تر) Laughing
آفتابی که باشی آفتاب هم رفیقت می شود

اين مطلب آخرين بار توسط در الجمعة سبتمبر 07, 2007 4:09 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
namakparvar
از خودمونه
از خودمونه
namakparvar

تعداد پستها : 29
Registration date : 2007-06-30

پستعنوان: رد: اولين جلسه تعطيلات کي باشه بهتره   اولين جلسه تعطيلات کي باشه بهتره Icon_minitimeالخميس يوليو 05, 2007 4:17 am

سلام بر همگی

لطف کنید حالا که ناز میکنید یکمی زیادش کنید تا من از مسافرت بر گردم تا روز سه شنبه می یام
تا بعد clown
namakparvar
از خودمونه
از خودمونه
namakparvar

تعداد پستها : 29
Registration date : 2007-06-30

پستعنوان: رد: اولين جلسه تعطيلات کي باشه بهتره   اولين جلسه تعطيلات کي باشه بهتره Icon_minitimeالإثنين يوليو 09, 2007 11:04 pm

با پنج شنبه ساعت 11 موافقم ] Wink
راحيل
از خودمونه
از خودمونه
راحيل

پستعنوان: رد: اولين جلسه تعطيلات کي باشه بهتره   اولين جلسه تعطيلات کي باشه بهتره Icon_minitimeالثلاثاء يوليو 10, 2007 8:26 am

پنجشنبه خوبه ولی بیست و یکمه.
Aram
نيمه کاره
نيمه کاره
Aram

تعداد پستها : 106
Registration date : 2007-06-20

پستعنوان: رد: اولين جلسه تعطيلات کي باشه بهتره   اولين جلسه تعطيلات کي باشه بهتره Icon_minitimeالثلاثاء يوليو 10, 2007 1:13 pm

آره اشتباه شده بیست و یکم
دیگه تاریخ ها هم از یادم می رن
رامتين
پسر خاله
پسر خاله
رامتين

پستعنوان: رد: اولين جلسه تعطيلات کي باشه بهتره   اولين جلسه تعطيلات کي باشه بهتره Icon_minitimeالثلاثاء يوليو 10, 2007 1:16 pm

من که نمی تونم بیام ولی مهم اینه که یه جلسه هماهنگی برگزار بشه تا بچه ها همدیگرو ببینن و بیشتر در جریان نحوه ی متن نگاری در وب لاگ آشنا بشن امیدوارم همتون موفق باشینSad
راحيل
از خودمونه
از خودمونه
راحيل

پستعنوان: رد: اولين جلسه تعطيلات کي باشه بهتره   اولين جلسه تعطيلات کي باشه بهتره Icon_minitimeالأربعاء يوليو 11, 2007 5:30 am

خیلی بد شد که شما نمی آیید.چون می ترسم جلسه وب لاگ رو تبدیل بکنیم به جلسه ی ارتش سری.

اولين جلسه تعطيلات کي باشه بهتره
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» office 2007