هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

تالار گفتمان دانشجويان

الرئيسيةالرئيسية  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورودورود  

حرکت بر خلاف جريان

2 مشترك
نويسندهپيام
Aram
نيمه کاره
نيمه کاره
Aram

تعداد پستها : 106
Registration date : 2007-06-20

حرکت بر خلاف جريان Empty
پستعنوان: حرکت بر خلاف جريان   حرکت بر خلاف جريان Icon_minitimeالسبت يوليو 07, 2007 5:36 am

حرکت بر خلاف جريان
دیدید این ماهی های قزل آلا برای اینکه به هدفشون برسن بر عکس جریان آب رودخانه ها شنا می کنن من هم قبل این فکر می کردم هدفی دارم و می تونم به خاطرش بر عکس جریان آب شنا کنم مدتی این کار رو کردم و راستش رو بخواین از کارم پشیمونم. چون کسی کمک نمی کنه و آخه برای کی؟!!! .............
فکر می کنیم از جریانات خبر دارین مثل جریان دامنه وب لاگمون و ...
برای همین هم می خوام تصمیم های تازه ای بگیریم
من هم می خوام بر گردم و در جهت جریان آب شنا کنم
من هم می خوام وقتی وارد اتاق آقای رئیس می شم ازشون تعریف و تمجید کنم و ایشون هم از من خوششون بیاد
من هم می خوام وقتی می رم پیش آقای علیمردانی که اعتراض بدم برای نمرم با یه گوشه چشمی به استاد دو سه نمره اضافه تر بگیریم
و نمی خوام دیگه ...
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
راحيل
از خودمونه
از خودمونه
راحيل

تعداد پستها : 39
Registration date : 2007-06-26

حرکت بر خلاف جريان Empty
پستعنوان: رد: حرکت بر خلاف جريان   حرکت بر خلاف جريان Icon_minitimeالأحد يوليو 08, 2007 12:13 pm

پس شما هم به اونجا رسيديد.من هم دقيقا به همين دلايل دلسرد شدم.
براي تازه کارها می گم:ده ها دانشجو قبل از شما تو همين دانشگاه فرياد زدن اعتراض کردن و ...اما آخرش همينجا که الان تو وايستادي ... با طناب بي تفاوتي دارشون زدن و همونجا هم خاکشون کردن ...يه نگاه بنداز زير پات.حتما سنگ قبرشونو مي بيني. Sad
Aram
نيمه کاره
نيمه کاره
Aram

تعداد پستها : 106
Registration date : 2007-06-20

حرکت بر خلاف جريان Empty
پستعنوان: نمی شه   حرکت بر خلاف جريان Icon_minitimeالأحد يوليو 08, 2007 12:19 pm

راحيل نوشته است:
پس شما هم به اونجا رسيديد.من هم دقيقا به همين دلايل دلسرد شدم.
براي تازه کارها می گم:ده ها دانشجو قبل از شما تو همين دانشگاه فرياد زدن اعتراض کردن و ...اما آخرش همينجا که الان تو وايستادي ... با طناب بي تفاوتي دارشون زدن و همونجا هم خاکشون کردن ...يه نگاه بنداز زير پات.حتما سنگ قبرشونو مي بيني. Sad
من تا دیروز دلسرد شده بودم ولی حالا بازم روحیه مبازم رو پیدا کردم به همه شما ها هم پیشنهاد می کنم این کار رو نکنین یعنی دلسرد نشین به خدا شیرینی زندگی به همین سختی هاشه این دو سه روزه به این فکر می کردم که دیگه بی خیاله همه چی بشم ولی دیدم اصلا نمی شه

حرکت بر خلاف جريان
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1