هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

تالار گفتمان دانشجويان

الرئيسيةالرئيسية  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورودورود  

فرهنگ داري؟

2 مشترك
نويسندهپيام
Aram
نيمه کاره
نيمه کاره
Aram

تعداد پستها : 106
Registration date : 2007-06-20

فرهنگ داري؟ Empty
پستعنوان: فرهنگ داري؟   فرهنگ داري؟ Icon_minitimeالخميس يوليو 19, 2007 11:17 am

عجب رسمیه که فراموش شدگان نمی تونن فراموش کنندگان رو فراموش کنند.!!

امروز اولین پنجشنبه رجب هستش
و ماها توی این روز یه رسم زیبایی داریم و اونم اینکه به سر قبر عزیزانمون می ریم و خیرات می کنم.
واقعا فرهنگ به چی میگن؟
به همین چیزا می گن دیگه. همین که می خوایم حتی به خاطر بهانه ای هم که شده سر قبر عزیزانمون بریم و یادی ازشون بکنیم و باعث بشیم دیگران هم یادشون کنن.
فرهنگ غنی همین هاست ولی چون توی زندگی امروزی اومیدن یه تعریف اجق وجق برای فرهنگ کردیم دیگه داشته هامون رو نمی بینیم و می یایم اونها رو از یاد می بریم
پس بیایم و این رسون زیبا رو فراموش نکینیم تا جامعه ای با فرهنگ و اصیل داشته باشیمcheers
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
رامتين
پسر خاله
پسر خاله
رامتين

تعداد پستها : 70
Registration date : 2007-06-04

فرهنگ داري؟ Empty
پستعنوان: دارم   فرهنگ داري؟ Icon_minitimeالجمعة يوليو 20, 2007 7:34 am

دارم ولی کمه همینم کافیه اینا که گفتی حرف لاشیه من و تو این کارامون از سر الافیه برو و بچم که می بینی گوش دادنشون از سر بیکاریه این شاعر الافمون کارش خیال بافیه
azami
مهمان

فرهنگ داري؟ Empty
پستعنوان: بي فرهنگي در بطن فرهنگ!   فرهنگ داري؟ Icon_minitimeالسبت يوليو 21, 2007 5:58 am

Aram نوشته است:
عجب رسمیه که فراموش شدگان نمی تونن فراموش کنندگان رو فراموش کنند.!!

امروز اولین پنجشنبه رجب هستش
و ماها توی این روز یه رسم زیبایی داریم و اونم اینکه به سر قبر عزیزانمون می ریم و خیرات می کنم.
واقعا فرهنگ به چی میگن؟
به همین چیزا می گن دیگه. همین که می خوایم حتی به خاطر بهانه ای هم که شده سر قبر عزیزانمون بریم و یادی ازشون بکنیم و باعث بشیم دیگران هم یادشون کنن.
فرهنگ غنی همین هاست ولی چون توی زندگی امروزی اومیدن یه تعریف اجق وجق برای فرهنگ کردیم دیگه داشته هامون رو نمی بینیم و می یایم اونها رو از یاد می بریم
پس بیایم و این رسون زیبا رو فراموش نکینیم تا جامعه ای با فرهنگ و اصیل داشته باشیمcheers

آرام جان اين يك رسم پسنديده اي هست كه من هم باهاش موافقم ولي در اين فرهنگ يك بي فرهنگي عظيم اتفاق مي افته كه شكل ظاهريش رو خراب مي كنه
پنجشنبه رفته بوديم سرمزار يكي از عزيزان طبق عادت معمول عده اي از مردم براي عزيزان از دست رفتشون احسان مي دادن
بعضي از اين مردم رو ديدم وقتي با خبر ميشن جايي دارن احسان مي دن چنان بصورت فاميلي هجوم مي برن كه بيچاره كسي كه احسان ميده كم مونده جيباش رو هم خالي كنن
حتي كم مونده بود روز پنجشنبه درگيري ايجاد بشه
خداييش اگه يه نفر مهمون بياد وادي رحمت و اين صحنه ها رو ببينه
در مورد ما چي فكر مي كنه ؟؟؟
Aram
نيمه کاره
نيمه کاره
Aram

تعداد پستها : 106
Registration date : 2007-06-20

فرهنگ داري؟ Empty
پستعنوان: رد: فرهنگ داري؟   فرهنگ داري؟ Icon_minitimeالإثنين يوليو 23, 2007 2:07 am

خوب به نظر من یه کمیش طبیعیه

توی همه کارهای جمعی توی دنیا مشکلاتی پیش میاد و ما می تونیم از مشکلاتش بگذرم

همینی هم که شما گفتین باز باعث رونق هر چه بیشتر این مراسم با شکوه میشه

ولی توی محله ی ما چنین مشکلی پیش نیومد آخه قبرستون ما ماله محلمون هستش و همه ما هم محله ای هستم و از این مشکلهایی که شما گفتین نداریم

فرهنگ داري؟
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-