هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

تالار گفتمان دانشجويان

الرئيسيةالرئيسية  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورودورود  

دانشجو غذا ميخواهد

4 مشترك
نويسندهپيام
رامتين
پسر خاله
پسر خاله
رامتين

تعداد پستها : 70
Registration date : 2007-06-04

دانشجو غذا ميخواهد Empty
پستعنوان: دانشجو غذا ميخواهد   دانشجو غذا ميخواهد Icon_minitimeالثلاثاء يونيو 26, 2007 1:33 pm

نمی دونم می دونین یا نه که این همه درگیری بین دانشگاه و دانشجو ها که بیشتر باعث سوء تفاهم بعضی ها شده از تبع بعضی نظر دهی عزیزان درباره غذا و توزیع ژتون نا مناسب تو دانشگاهه هر کی تو این مورد راهکاری داره بسم اللهcheers
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
راحيل
از خودمونه
از خودمونه
راحيل

تعداد پستها : 39
Registration date : 2007-06-26

دانشجو غذا ميخواهد Empty
پستعنوان: رد: دانشجو غذا ميخواهد   دانشجو غذا ميخواهد Icon_minitimeالأربعاء يونيو 27, 2007 4:25 pm

نمی دونم چطور شد که موضوع غذا به بزرگترین معضل دانشگاه تبدیل شد؟ولی می گم دانشجوها بی خیال بشن این موضوع رو چون اگه غذا ندن می گیم ندادن اگه بدن می گیم کیفیتش خوب نبود پس همون بهتر که بریم ساندویچ بخوریم.تازه الان که تابستونه .
Aram
نيمه کاره
نيمه کاره
Aram

تعداد پستها : 106
Registration date : 2007-06-20

دانشجو غذا ميخواهد Empty
پستعنوان: رد: دانشجو غذا ميخواهد   دانشجو غذا ميخواهد Icon_minitimeالخميس يونيو 28, 2007 12:46 am

فکر می کنم آقا رامتین از جو سو استفاده کرده داره جو سازی می کنه شاید هم زمون اینها توی تابستون هم غذا می دادند که ایشون دنبال ژتون و این حرفها هستن

ولی به نظر من برنامه ریزی توی کار مهمترین چیزه اگه از فرصتهامون استفاده کنیم و برای آینده برنامه ریزی کنیم بهتره

پس تابستون هم می شه در مورد ژتون حرف زد
azimpoor
از خودمونه
از خودمونه
azimpoor

تعداد پستها : 11
Registration date : 2007-09-13

دانشجو غذا ميخواهد Empty
پستعنوان: رد: دانشجو غذا ميخواهد   دانشجو غذا ميخواهد Icon_minitimeالإثنين أكتوبر 15, 2007 5:18 pm

بچه ها دستتون درد نکنه هالا اون یه دونه ژتونی رو هم که میگرفتیم اونم جیره بندی کردن فکر کنم تا 2-3 ماه دیگه زحمت ائن هم کم میشه .
خوب باز نا امید نشید خدا با صابران است.

دانشجو غذا ميخواهد
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1